ІІ Конкурс наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа» (9-10.05.2024 р., м. Львів)

9-10 травня 2024 року відбудеться ІІ Конкурс наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа» у місті Львів. Конкурс організовується Національним університетом “Львівська політехніка” у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet 101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «European experience in the promotion of heritage and cultural tourism» (EEPHCT).

Що? Конкурс наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа».

Де? м. Львів, Національний університет “Львівська політехніка”.

Коли? 9-10 травня 2024 року.

Конкурс проводиться у два етапи:

  • перший етап – подання (до 30.04.2024 р.) та рецензування робіт (до 6.05.2024 р.);
  • другий етап – підсумкова конференція в онлайн-режимі (9-10.05.2024 р.).

Для реєстрації участі у конкурсі просимо надіслати не пізніше 30 квітня 2024 року на електронну адресу оргкомітету tourism.project.lpnu@gmail.com разом з науковою роботою підписаний та пересканований файл з відомостями про автора (-ів) та наукового керівника (-ів).

Переможці зможуть безкоштовно опублікувати свої наукові роботи у фаховому виданні категорії Б: Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія «Проблеми економіки та управління».

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Попередня ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективи популяризації ...