ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні: досвід європейських країн» (9-10.05.2024 р., м. Львів)

9-10 травня 2024 року відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні: досвід європейських країн» у місті Львів. Конференція організовується Національним університетом “Львівська політехніка” у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet 101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «European experience in the promotion of heritage and cultural tourism» (EEPHCT).

Конференція буде працювати за секціями:

  1. Сучасний стан та тенденції розвитку індустрії туризму в Україні та ЄС.
  2. Транскордонне співробітництво у сфері туризму в умовах євроінтеграції.
  3. Співробітництво України та ЄС в галузі культурного туризму.
  4. Європейський досвід популяризації об’єктів історико-культурної спадщини.
  5. Управління рекреаційними послугами у системі туристської індустрії.
  6. Вплив російсько-української війни на розвиток індустрії туризму.

Що? ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні: досвід європейських країн».

Де? м. Львів, Національний університет “Львівська політехніка”.

Коли? 9-10 травня 2024 року.

Для реєстрації участі у конференції просимо надіслати не пізніше 30 квітня 2024 року на електронну адресу оргкомітету tourism.project.lpnu@gmail.com разом з тезами доповіді інформацію про авторів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Попередня Міжнародна Школа Жана Моне: Університет – Школі «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ...