ІІ Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження» (15.06.2018 р., м. Київ)

15 червня 2018 року в приміщенні Президії НАПН України відбулася ІІ Міжнародна конференція «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження». Захід був організований у рамках проекту ЄС Еразмус+ Жан Моне Підтримка Асоціацій «Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (координатор проекту – Світлана ЩУДЛО, президент Української асоціації дослідників освіти), в співпраці з Національною академією педагогічних наук України.

Робота конференції здійснювалася за такими напрямами:
     – потенціал освітніх досліджень для розвитку освіти в Україні;
     – прикладне значення освітніх досліджень для реформування педагогічної освіти в Україні;
     – академічна доброчесність і європейські етичні стандарти у освітніх наукових дослідженнях.

Відкрив конференцію Василь КРЕМЕНЬ, доктор філософських наук, професор, академік, президент Національної академії педагогічних наук України. У конференції взяли участь зарубіжні експерти Йоанна МАДАЛІНСЬКА-МІХАЛАК, віце-президент Світової асоціації дослідників освіти, проф. Варшавського університету, Лючія КАСАП, експерт з питань освіти Світового банку, а також експерти, викладачі з різних університетів України, науковці. Зокрема, модератором секції та доповідачем на конференції був Володимир БАХРУШИН, представник Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE), професор Запорізького національного технічного університету.

Із вітальним словом під час заходу виступив Петро КРАЙНІК, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) за напрямом Жан Моне. Спікер звернув увагу учасників на можливості, які надає програма ЄС Еразмус+ та, зокрема, напрям Жан Моне, на правила візуалізації та поширення інформації про напрацьовані результати і проведені заходи в рамках проектів, що реалізуються університетами, на забезпечення якості розроблених матеріалів, на необхідність використання кращого європейського досвіду. Виступаючий запросив учасників конференції до співпраці за програмою ЄС Еразмус+, до комунікації з Національним Еразмус+ офісом в Україні, який завжди відкритий до спілкування і готовий надати необхідну допомогу та консультації.

Попередня Міжнародна літня школа «СТАЛЕ ВИРОБНИЦТВО ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ У ...