ІІІ Міжнародна наукова конференція УАДО «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження» (21.06.2019 р., м. Київ)

21.0621 червня 2019 року Українська асоціація дослідників освіти у партнерстві з Національною академією педагогічних наук України запрошує науковців, викладачів ЗВО, молодих вчених, які проводять дослідження у галузі освіти, до участі у ІІІ Міжнародній науковій конференції «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження». Захід відбудеться в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні».

Що? ІІІ Міжнародна наукова конференція УАДО «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження»

Коли? 21.06.2019 р.

Де? Президія Національної академії педагогічних наук України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А.

Цільова аудиторія: науковці, викладачі ЗВО, молоді вчені, які проводять дослідження у галузі освіти, члени Української асоціації дослідників освіти

Очікувані результати заходу: загальні рекомендації учасників конференції, рекомендації учасників дискусійної панелі «Сприяння міжкультурному діалогу щодо вивчення української мови представниками національних меншин у школах Чернівецької та Закарпатської областей»

Контактна особа щодо участі у заході: Світлана Щудло, президент УАДО (+380967877866).

Програма та деталі заходу за посиланням: http://uera.org.ua/uk/node/114 https://drive.google.com/open?id=1_U0IgmGMdyCgvB2MCaDLA6B7DGOA43jN 

Додатково:
Проект: «Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA). Термін реалізації: 01-09-2017 – ‎31-08-2020. Отримувач гранту: ГО «Українська асоціація дослідників освіти».
Цілі проекту: Вести діалог між представниками академічної сфери і політиками в галузі освіти з метою забезпечення відповідності освітній політиці ЄС; забезпечувати впровадження інновацій у наукові дослідження через міждисциплінарні дослідження, а такою мережеву співпрацю з іншими інституціями; забезпечувати якість досліджень з європейським виміром; надавати молодим професіоналам знання про європейські індикатори якості досліджень, що відповідають їхньому особистісному і професійному рівню; заохочувати молодих викладачів та дослідників до викладання дисциплін з європейської тематики.
Координатор: Проф. Світлана Щудло, тел. +380967877866, email: ukrainian.era@gmail.com 
Сайт: www.uera.org.uahttp://uera.org.ua/uk/projects 

Попередня Конференція "УКРАЇНА – ЄС: КРОС-КУЛЬТУРНІ ПОРІВНЯННЯ В ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕННЯХ" (30.05.2019 ...