Інформаційна сесія «Можливості Програми ЄС Еразмус+» в рамках відкриття Модуля Жан Моне SCEGES «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії» (27.12.17, м. Київ)

27 грудня 2017 р. в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова було проведено Інформаційну сесію «Можливості Програми ЄС Еразмус+». Захід відбувся в рамках презентації та відкриття Модуля Жан Моне Програми ЄС Еразмус+ SCEGES «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії».

Захід відвідало понад 50 студентів, викладачів та представників університету. Програма заходу складалася з Інформаційної сесії щодо можливостей в рамках Програми Еразмус+, презентації та відкриття проекту, презентації експерта ЄС з питань впровадження Європейських студій в Україні та вебінару.

Під час заходу з презентацією щодо можливостей Програми Еразмус+ виступила Світлана ШИТІКОВА, Директор Національного Еразмус+ офісу в Україні. Учасники заходу ознайомились з архітектурою Програми за напрямами КА1: Навчальна мобільність, КА2: Розвиток потенціалу ВО та Жан Моне; ознайомились з ключовими документами у підготовці до конкурсів 2018 та Керівництвом до Програми; отримали рекомендації щодо пошуку партнерів та аплікаційних форм через сайти НЕО в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА). 

Детальніше за посиланням: http://www.fspnu.npu.edu.ua/ua/13-novyny/227-informatsiina-sesiia-mozhlyvosti-prohramy-yes-erazmus

Додатково: 

Ціль напряму Жан Моне в рамках Еразмус+: активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, залучати вищі навчальні заклади до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об’єднаної Європи.

Основні види діяльності за напрямами:

 • Викладання й дослідження (“кафедри”, “модулі”, “центри досконалості”);

• Дебати між представниками науково-педагогічних кіл та академічні обміни (“Мережі” та “Проекти”);

• Підтримка діяльності асоціацій;

• Надання операційних грантів окремим закладам.

Статистика участі України в конкурсах Жана Моне

База проєктів Еразмус+: Напрям Жана Моне, Розвиток потенціалу вищої освіти, Мобільність та інші (2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 р. рр.)

Попередня Семінар в рамках проекту Еразмус+ Жана Моне: Enhanced Visibility on ...