КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА ПРОЕКТОМ ЖАНА МОНЕ (Київ, КПІ імені Ігоря Сікорського)

круглий стіл 30.10.2018 колаж30 жовтня 2018 р. в Національному технічному університеті України «КПІ імені Ігоря Сікорського» було проведено круглий стіл на тему «Академічне підприємництво та стартап активність студентів в умовах європейської інтеграції». Захід відбувається в рамках реалізації проекту Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського. У круглому столі взяли участь близько 40 осіб. Були представники різних цільових груп – викладачі, дослідники, аспіранти, студенти, професійні групи. Під час заходу заслухали виступи спікерів та відбулась конструктивна дискусія щодо академічної мобільності та розвитку стартап активності студентів НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Під час заходу відбулось онлайн спілкування учасників круглого столу та польської сторони, зокрема Польщу представляли: експерт проекту з європейського навчання Малгожата Окрегліцка (PhD, Ченстоховський технологічний університет) та п’ятеро студентів. Інтерактивне спілкування було надзвичайно активним та стосувалось тематики академічного підприємництва країн ЄС та України.
З презентаціями також виступили Глущенко Ганна (маркетолог, Корпорація «UBG», тема виступу «Реалії «молодого» підприємництва: тернистий шлях чи легкий успіх?»), Ступак Ганна (компанія «MarketingWarriors», co-founder, тема виступу «Таргетована реклама в Фейсбук як приклад студентського підприємництва»), Брожко Олексій (учасник міжнародного академічного стажування у 2018-2019 н.р. (Польща), тема виступу «Програма “Study Tours to Poland”. Можливості для молоді України»), Артеменко Ольга (учасник програми Ерасмус+ 2017-2018 н.р. (Німеччина), тема виступу «Досвід вивчення економічних дисциплін в Німеччині»).
На круглому столі обговорювались такі актуальні теми як : методика викладання в контексті європейської інтеграції України, підвищення рівня викладання економічних дисциплін в умовах глобалізації та європейської інтеграції України, організація студентської наукової роботи з вивчення економічних дисциплін: європейський та міжнародний досвід.
Висловлюємо щиру вдячність учасникам тренінгу та запрошуємо всіх бажаючих до наступних заходів !

Додатково:
Спільний проект Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» №587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE. Проект фінансується за підтримки Програми ERASMUS+ Європейського Союзу у відповідності до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund.

Мета проекту – поглиблене вивчення європейських практик формування конкурентоспроможності та пропаганда переваг, отриманих від здійснених у ЄС трансформаційних процесів.

Завдання:
1) розширення та поглиблення знань про ЄС та переваги європейської бізнес-моделі;
2) сприяння змінам на ринку праці та в освітньому просторі через мотивацію працевлаштування та самозайнятості студентів;
3) підготовка навчального контенту (спеціальні курси з конкретних питань ЄС, громадські семінари, міждисциплінарні тренінги);
4) освітня допомога студентам з тимчасово окупованих територій України, якщо вони будуть зацікавлені в проектній діяльності.

В рамках проекту проводяться; форуми, круглі столи, тренінги, семінари та лекції по програмі проекту в рамках вже існуючих дисциплін, наукові дослідження, публікації для поширення результатів на національному та європейському рівні.

Веб ресурси проектуhttp://jeanmonnet.kpi.ua/, http://management.fmm.kpi.ua/grant-jean-monnet/, https://www.facebook.com/JeanMonnetFmm/
Контактна особа – Пічугіна Марина, +38 0969314367, pichuginam@ukr.net

Попередня Тренінгові курси з європейської інтеграції в рамках Модулю Жана Моне ...