Міжнародна науково-практична конференція “Інтернет речей: теоретико-правові та практичні аспекти впровадження в умовах європейської інтеграції” (05.05.2023 р., онлайн)

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій Інтернету речей та проблемам його правового регулювання в межах євроінтеграційних процесів, яка відбудеться 5 травня 2023 р. Захід проводиться в рамках реалізації міжнародного проекту у сфері освіти«Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей»у межах напряму Жан Моне «Модуль» програми «Erasmus+»№620017-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE».

Що? Міжнародна науково-практична конференція “Інтернет речей: теоретико-правові та практичні аспекти впровадження в умовах європейської інтеграції”.

Де? Онлайн, на платформі Zoom.

Коли? 5 травня 2023 р.

Для участі у Конференції необхідно заповнити форму заявки. 5 травня 2023 р. зареєстрованим учасникам на електронну пошту буде надіслано посилання на веб-конференцію із технічними інструкціями.

Конференція за складом тем є мультидисціплінарною. До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти, представники органів публічної влади, приватного сектору та громадянського суспільства.

Файл тез доповіді та файл презентації (за наявності) надсилати до 30 квітня 2023 р. на електронну адресу конференції: euliot20@gmail.com. 

 

 

Попередня Студентський конкурс наукових робіт 2023 «Майбутнє збереження історичної спадщини та ...