Міжнародний форум «Права людини, демократія і верховенство права: взаємодія в ЄС» в межах  межах модуля Жана Моне програми Еразмус+ “Права людини в ЄС” (101085107 – HREU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)  (15.06.2023 р., змішаний формат) 

Команда проекту «Права людини в Європейському Союзі» Національного університету «Острозька академія» запрошує взяти участь у Міжнародному форумі «Права людини, демократія і верховенство права: взаємодія в ЄС» 15 червня 2023 року. Форум проводиться у межах модуля Жана Моне програми Еразмус+ “Права людини в ЄС” (101085107 – HREU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), що співфінансується Європейським Союзом.

Форум стане платформою для юристів, дослідників, студентів, громадських активістів для обговорення актуальних питань прав людини, демократії та верховенства права в Європі.

В контексті цьогорічного Форуму обговорюватимуться такі питання як вплив пандемії COVID-19, включаючи питання обов’язкової вакцинації, війни російської федерації проти України; політики демократії та заходів, спрямованих на заохочення та гарантування поваги до прав людини; нещодавня практика Європейського суду в контексті доступу до правосуддя та ролі судової влади у забезпеченні здійснення правосуддя та захист прав людини відповідно до Європейської Хартії.

Що?  Міжнародний форум «Права людини, демократія і верховенство права: взаємодія в ЄС»

Коли?  15 червня 2023 року

Де? Очно: Національний університет “Острозька академія”, м. Острог, просп. Незалежності 3А, 206 аудиторія

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/87257867358?pwd=alRJcTUzYnBlcFROMk5IZE1aT0VUQT Meeting ID: 872 5786 7358. Passcode: 429926

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники, здобувачі, юристи, дослідники, громадські активісти

Програма та деталі заходу за посиланням: https://www.facebook.com/hreuproject/

Додаткова інформація:

Основні дискусійні панелі:

  • Цілі та цінності прав людини;
  • Демократія та пост-пандемічні виклики;
  • Верховенство права та правосуддя.

Мова заходів: українська та англійська

Умови участі та форма реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScd-hL869BBLGIL5-yKK1AAze6LM5Yxk1U22NBfaP3efEwjhA/viewform

Контактна особа щодо участі у заході: керівниця проекту, Ольга Балацька, тел.: (097)5028223; e-mail: olha.balatska@oa.edu.ua.

Більше інформації на сайті організаторів за посиланням: https://hreu.oa.edu.ua/

 

Додатково:

Проєкт: Основна мета проекту – вивчення основних прав та свобод людини в ЄС та підвищення обізнаності про роль інституцій ЄС та розвиток відповідного законодавства. Цілями реалізації проекту “Права людини в ЄС” є забезпечити розуміння цільовою аудиторією сфери фундаментальних людських прав та свобод в ЄС, громадянства ЄС, прецедентного права ЄС на основі нових технологій навчання та поширення знань про фундаментальні права людини в ЄС шляхом інформування широкої аудиторії про їхні права в контексті громадянства ЄС, просування стандартів законодавства та цінностей ЄС у правовій системі України та країн ЄС.

Більше інформації на сайті проєкту за покликанням: https://hreu.oa.edu.ua/

Попередня Круглий стіл «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності» в ...