Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні» (20.10.2023 р., м. Київ)

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує науковців, освітян, практиків, представників економіки та бізнесу, державної влади, громадських організацій та інших зацікавлених сторін взяти участь у Міжнародному науково-практичному круглому столі «Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні».

Круглий стіл проводиться у рамках реалізації проєкту 101127252 – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH напряму Жана Моне «Promotion of European skills and approaches for sustainable bioeconomy in the conditions of Ukrainian acute challenges» / «Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні» (PESAB).

Що? Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні»

Коли? 20 жовтня 2023 р., 11.00

Де? Київський національний університет технологій та дизайну, 1 корпус, Зала засідань

Реєстрація: форма участі у заході.

Цільова аудиторія: науковці, освітяни, практики, представники економіки та бізнесу, державної влади, громадських організацій та інших зацікавлених сторін.

Мови круглого столу: українська, англійська.

За результатами проведення круглого столу буде видано збірник тез доповідей.

Участь у круглому столі безкоштовна.

Контактна особа щодо участі у заході: Олешко Анна Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри смарт-економіки,  oleshko.aa@knutd.edu.ua

Інформаційний лист: завантажити.

Попередня Інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення ...