Міжнародний семінар-Майстерня з викладання та досліджень проблематики ЄС та Європейської Інтеграції

1234х 0987нУкраїнська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції у рамках проекту 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: “Enhanced Visibility of European Integration in Teaching and Research” за Програмою Еразмус+, напряму ім. Жана Монне та Сумський Державний Університет запрошують до участі у Міжнародному Семінарі-Майстерні з викладання та досліджень проблематики ЄС та Європейської Інтеграції

Місце проведення: к. 201, Конгрес-Центр, Сумський Державний Університет, м. Суми
Коли: 13 Листопада, 2018
Час: 11.00 – 15.30
Мова: англійська

Семінар прагне сприяти інтелектуальному діалогу на тему домінуючих уявлень і позицій по відношенню до ЄС і європейської інтеграції як в Україні, так і за її межами. Мета семінару полягає у тому, щоб поділитися знаннями та досвідом, виявити проблеми, представити найкращі здобутки і результати, розробити ряд рекомендацій щодо підвищення якості викладання та досліджень ЄС та європейської інтеграції.
Запрошений доповідач: Проф. Жан-Марк Труй. Кафедра Жана Монне “European Economic Integration and European Business Management”. Старший викладач Школи менеджменту, Університет Бредфорда, (Великобританія). Директор, сумісної магістерської програми європейського та міжнародного менеджменту Deusto / Audencia / Bradford (EIBM) (Бредфорд, Великобританія) Член університетської асоціації сучасних європейських студій, Лондон.

Презентація: “Європейські Студії за межами ЄС. Викладання та дослідження”

Основні цілі семінару:
• обмінятися думками щодо викладання та досліджень у сфері європейської інтеграції;
• обговорити прогалини в знаннях та їх практичному застосуванні;
• обмінятися поглядами відносно того, як розробити ефективний курс навчання з європейської інтеграції;
• розробити комплекс рекомендацій, спрямованих на підвищення якості викладання і досліджень у сфері європейської інтеграції;
• ініціювати переговори щодо можливих майбутніх спільних освітніх та дослідницьких проектних пропозицій.

УЧАСНИКИ: академічні координатори Жан Монне проектів; викладачі що залучені до викладання різних аспектів європейських інтеграційних процесів та ЄС; студенти, аспіранти та всі, хто цікавиться даною проблематикою.

Заявку на участь у Семінарі-майстерні https://goo.gl/forms/JRiGZUCRsFxlLzO83  просимо надсилати до 8 листопада 2018 р.
За додатковою інформацією пишіть на електронну скриньку: aprei.ukraine@gmail.com.

Попередня Тренінги проекту Еразмус+ Жан Моне «European business models: transformation, harmonization ...