Тренінги проекту Еразмус+ Жан Моне «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» (23, 24, 26, 29.11.2018)

23, 24, 26, 29 листопада КПІ імені Ігоря Сікорського запрошує студентів, аспірантів на тренінгові курси «ЄС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України». Захід відбудеться в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine».

Назва: Тренінги «ЕС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України»

Коли? 14:00-19:00, 23, 24, 26, 29 листопада 2018 року.

Де? ? м. Київ, КПІ імені Ігоря Сікорського, проспект Перемоги, 37, бібліотека ім. Г.І. Денисенка, 6 поверх, 11 зала).

Цільова аудиторія: Студенти, аспіранти та викладачі технічних, економічних, управлінських, мовних і ін. напрямів київських ЗВО.

Контактна особа щодо участі у заході: Жалдак Ганна, e-mail: ann17@i.ua, тел. 0967352390, Пічугіна Марина, pichuginam@ukr.net, Артеменко Ліна tarlin@ukr.net

Деталі заходу за посиланням: https://www.facebook.com/events/296063771009865/

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1a_3l1jMtjmOAPWfsY0qNh4Jlf-WHMA3h5liAgwJjkdk/viewform?edit_requested=true

Додатково:
Спільний проект Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» №587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE. Проект фінансується за підтримки Програми ERASMUS+ Європейського Союзу у відповідності до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund.

Мета проекту – поглиблене вивчення європейських практик формування конкурентоспроможності та пропаганда переваг, отриманих від здійснених у ЄС трансформаційних процесів.

Завдання:
1) розширення та поглиблення знань про ЄС та переваги європейської бізнес-моделі;
2) сприяння змінам на ринку праці та в освітньому просторі через мотивацію працевлаштування та самозайнятості студентів;
3) підготовка навчального контенту (спеціальні курси з конкретних питань ЄС, громадські семінари, міждисциплінарні тренінги);
4) освітня допомога студентам з тимчасово окупованих територій України, якщо вони будуть зацікавлені в проектній діяльності.
В рамках проекту проводяться; форуми, круглі столи, тренінги, семінари та лекції по програмі проекту в рамках вже існуючих дисциплін, наукові дослідження, публікації для поширення результатів на національному та європейському рівні.

Сайт проектуhttp://management.fmm.kpi.ua/grant-jean-monnet/
Контактна особа – Пічугіна Марина, +38 0969314367, pichuginam@ukr.net.

Попередня КРУГЛИЙ СТІЛ «АКАДЕМІЧНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТАРТАП АКТИВНІСТЬ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ...