Національний семінар з обговорення та розповсюдження результатів Темпус проекту EANET по створенню Міжнародної мережі випускників-підприємців

19 жовтня 2015 року в Університеті «КРОК» планується проведення національного семінару з обговорення та розповсюдження результатів Темпус проекту EANET по створенню Міжнародної мережі випускників-підприємців.

На заході будуть презентовані досягнення, досвід та кращі практики першого року проекту у створенні і розвитку Асоціацій випускників-підприємців та налагоджуванні ефективної співпраці між випускниками та Університетами від українських партнерів: Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Університету «КРОК» та партнера з Нідерландів – Центр підприємництва Університету прикладних наук м. Амстердам.
Програма заходу та інші матеріали з підготовки до круглого столу будуть надіслані контактним особам, на основі заповненої анкети, поданої нижче, або форми за цим посиланням: http://goo.gl/forms/vK0sN5yahw 

Детальніше про проект:
Мета та завдання проекту: створення мережі випускників-підприємців на базі 11 вузів в Україні, Молдові та Грузії, для підтримки та розвитку підприємництва серед студентів і випускників університетів з метою розширення підприємницької інфраструктури в Грузії, Молдові та Україні.
Завдання проекту:
• Створення асоціацій підприємців в університетах-партнерах.
• Створення міжнародних підприємницьких мереж серед університетів, експертів, зовнішніх партнерів по співпраці, компаній і підприємців.
• Сприяння працевлаштуванню випускників та надання підтримки молодим фахівцям шляхом проведення міжнародних стажувань та створення нових робочих місць.

Партнерство
1. Університет прикладних наук м. Амстердам, Нідерланди
2. Вільний університет Берліна, Німеччина
3. Університет Александру Іоан Куза, Румунія
4. Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Україна
5. Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Україна
6. Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Україна
7. Університет «КРОК», Україна
8. Економічна академія Молдови
9. Державний університет Алеку Руссо, Молдова
10. Державний університет “Б.П.Наздеу”, Молдова
11. Ілля державний університет, Грузія
12. Грузинський технічний університет, Грузія
13. Університет Кутаїсі, Грузія
14. Консалтингова компанія в галузі вищої освіти «CHE Consult GmbH», Німеччина

Контактні особи:
Богаченко Галина Казимирівна, тел.. +38 044 455 69 86 
Заріпова Світлана Зульфирівна, тел. +38 093 403 51 88

Попередня Міжнародний проект “Сenters of Excellence for young RESearchers” Програми Tempus ...