Норвезька модель європейської інтеграції – Європейський економічний простір та інше: як це актуально для України? (6.03.2017)

6 березня 2017, 10.00 – 12.00, за адресою: м. Київ, Національний університет “Києво-Могилянська академія” (корпус 4, кімната 425, Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська, 8/5) Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА, Юридичний факультет університету Осло (Норвегія), факультет правничих наук НаУКМА, проект “Association 4U”, Українська асоціація європейських студій провели міжнародний семінар “Норвезька модель європейської інтеграції – Європейський економічний простір та інше: як це актуально для України?” під егідою Проекту освітнього співробітництва з європейського права Осло-Україна, Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти – програма EURASIA.

Відеозапис виступів: https://www.facebook.com/association4u.ua/videos/417758728561562/

Захід присвячено обговоренню передового досвіду та найкращих практик реалізації Угоди про асоціацію між ЄС та Норвегією (Угода про Європейський економічний простір), впливу Угоди на національні правові системи держав-членів Європейської зони вільної торгівлі, та актуальності цього досвіду для України.
Доповідачі:
проф. д.ю.н., Роман Петров (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Україна);
проф. доктор права, Алла Позднякова (юридичний факультет, Університет Осло, Норвегія).
Мови: англійська, українська.
Більш детальна інформація за посиланням: http://jmce.ukma.kiev.ua/activities

Попередня Робоча зустріч по проекту Європейського Союзу ERASMUS+ MASTIS (14-17.02.17, м.Люлео, ...