Представники українських вищих навчальних закладів взяли участь у Міжнародному тижні Програми Еразмус+ «Управління процесами інтернаціоналізації» (9-13.05.16)

09-13 травня 2016 р. в рамках Програми Європейського Союзу Еразмус + в Університеті Козмінського (м. Варшава, Польщ) відбувся захід «Управління процесами інтернаціоналізації».

На зустріч завітало близько 30 учасників з різних куточків світу: Австралії, Азербайджану, Великобританії, Грузії, Індії, Італії, Казахстану, Канади, Мексики, Малайзії, Німеччини, США, Фінляндії, Франції тощо. Україну представляли Ігор Олексів, д.е.н., професор кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва, Національний університет «Львівська політехніка» та Галина Богаченко, керівник проектів та програм управління міжнародного співробітництва, Університет «КРОК».

Протягом міжнародного тижня була створена платформа нетворкінгу та обміну знаннями й власним досвідом з ряду питань: 

– кращі практики інтернаціоналізації,

– інтернаціоналізація студентських програм,

Ÿ- міжнародні обміни та міжнародний досвід роботи,

– Ÿкар’єра за кордоном,

Ÿ- залучення іноземних студентів до активностей університету,

Ÿ- успішна реалізація Еразмус+ проектів,

Ÿ- мультикультурний сервіс для студентів різних країн, тощо.

На заході виступили представники AACSBInternational, акредитаційної організації з оцінки якості освіти у сфері ділового адміністрування та менеджменту, а також фінансово-кредитної групи Santander, яка активно підтримує розвиток вищої освіти в різних країнах світу.

Учасники активно спілкувались та обговорювали можливості співпраці в рамках програми Еразмус+, що в майбутньому обов’язково розширить коло плідних партнерств українських вищими навчальними закладами.

Новиною поділилась пані Галина Богаченко, керівник проектів та програм Університет КРОК – Inter_projects@krok.edu.ua

Попередня Програми безперервного навчання (LifeLong Learning-LLL) і стратегія співпраці з компаніями