Презентація можливостей співпраці Програми ЄС Еразмус+ (05.06.2018 р., м. Київ – Івано-Франківськ)

5a27b121db00d3629187465 червня 2018 р. в Національному Еразмус+ офісі в Україні було проведено Skype-презентацію про можливості та підтримку програмою ЄС Еразмус+ для закладів вищої освіти України, у тому числі за напрямом Жан Моне. Skype-презентація представлена в рамках Інформаційного дня «Перші кроки щодо участі у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» та інших грантових програмах (Еразмус+)», організованого в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Під час заходу з презентацією виступив Петро КРАЙНІК, менеджер напряму Жан Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС). Спікер зосередив увагу на таких актуальних питаннях як: можливості програми ЄС Еразмус+ та, зокрема, напряму Жан Моне; розповів про види проектів та особливості кожного виду діяльності в межах програми Еразмус+, а також про підготовку якісного проекту, заповнення аплікаційних форм та додатків відповідно до типу проекту.

По закінченні презентації учасники мали змогу отримати відповіді щодо цікавих для них деталей програми Еразмус+. Національний Еразмус+ офіс в Україні відкритий до співпраці і готовий надати необхідну допомогу та консультації.

Дякуємо всім за участь!

Додатково:
Програма Європейського Союзу Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.
Деталі та інформація на веб-сайтах: http://erasmusplus.org.ua/ та https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en.

Попередня Круглий стіл «ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ» (6.06.18, ...