Презентація Проекту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль “Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку”

Mylokaiv JM11 вересня 2018 р. у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (м. Миколаїв) відбулась презентація Проекту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку», який стартував 1 вересня 2018 року і триватиме три роки.

Команда інтернаціональна і включає представників кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили і Університету Західної Англії (Велика Британія). З вітальним словом виступили ректор «Могилянки» Леонід Клименко та проректор з наукової роботи Володимир Беглиця. Координатор Проекту, професор кафедри екології Олена Мітрясова повідомила про цілі і завдання Проекту.

Модуль Жана Моне – один з перших європейських навчальних курсів у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію кращих європейських практик з водної безпеки та охорони довкілля за умов євроінтеграції України. Цільовою аудиторією будуть студенти, аспіранти, викладачі, представники підприємств, установ, громадських організацій, усі зацікавлені особи в галузі екології. Проект сприятиме ефективній співпраці європейських студій між різними університетами.

Бажаємо плідної і успішної реалізації усіх завдань Проекту на благо ефективного розвитку вищої університетської освіти України!

Матеріали підготовлено на основі інформації за посиланням

 

Попередня Досвід НФаУ: навчання без кордонів