Презентація проекту Програми ЄС Еразмус+ «Покращення вмінь з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи» (Ag-Lab) (15-16.01.18, м. Київ)

Еразмус 6 Київ 15-16 січня 2018 р. в НМЦ «Агроосвіта» було проведено презентацію проекту «Покращення вмінь з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи». Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти.

Презентацію проекту було організовано НМЦ «Агроосвіта» спільно з усіма членами консорціуму за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, та за підтримки Міністерства освіти і науки в Україні і ЕРАЗМУС+ Офісу в Україні. Захід відвідало понад 70 викладачів, представників галузевих лабораторій, міжнародних проектів, урядових організацій.

Під час заходу з презентаціями виступили: Марія Клопчич, координатор проекту, Університет Любляни (Словенія); Світлана Шитікова, директор Національного Еразмус+ офісу в Україні; Людмила Степура, менеджер проекту, Агроосвіта (Україна); Кшиштоф Кафарскі, керівник відділу міжнародної співпраці, Вроцлавський природничий університет(Польща); Корін Стюарт, президент Асоціації ISLE (Франція).

Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: «Комунікація в консорціумі та план роботи на 3 роки», «Управління фінансами проекту», «Стратегія якості, план якості», «Впровадження інструментів розповсюдження матеріалів: веб-сайт, соціальні мережі, буклет проекту, інформаційні бюлетні і т.д.».

В кінці заходу учасники ознайомились з планами щодо організації наступної навчальної сесії та зустрічі керівної групи, а також отримали вичерпні консультації з питань підготовки Партнерської угоди та планом роботи на наступні 6 місяців.

Програми заходу за посиланням: https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=647B89EC5E30ED4B!1700&ithint=file%2cdocx&app=Word&authkey=!AFmGH8SJsYH7Qkg

Корисні матеріали (інструкції, законодавство, шаблони, переклади) для виконавців за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi/rozvytok-potentsialu-ex-tempus/vikonavtsyam-proektiv/1324-instruktsii-zakonodavstvo-shablony-pamiatka-ta-inshe.html

Деталі про захід та презентації спікерів за посиланням http://www.agroosvita.com

Попередня Зустріч з керівництвом та командою Національного університету біоресурсів і природокористування ...