Зустріч з керівництвом та командою Національного університету біоресурсів і природокористування України (10.01.18, м. Київ)

img 531010 січня 2018 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України було проведено зустріч з ректором Станіславом НІКОЛАЄНКОМ, проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом ТКАЧУКОМ та представниками команд-виконавців проектів Програми ЄС Еразмус + в університеті.

Ректор університету Станіслав НІКОЛАЄНКО у вітальному слові відзначив важливість розвитку міжнародного співробітництва, як одного із пріоритетних напрямків програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива-2020», подякував за увагу і підтримку Еразмус+ офісом ініціатив та виказав надію і побажання на подальше плідне співробітництво.

dsc 9118

Під час зустрічі Світлана ШИТІКОВА, директор НЕО, та Петро КРАЙНІК, менеджер напряму Жан Моне відзначили результативність роботи науковців університету в попередньому році за результатами участі у програмах Еразмус+. Так, серед близько 300 заявок на фінансування проектів за напрямком KA2 – проекти співпраці, фінансування отримали лише 8, і серед них у двох проектах приймає участь НУБіП України. За напрямком Жан Моне було подано близько 200 заявок, з яких фінансування отримали 14 (з них, один проект від НУБіП України). Крім того, Світлана ШИТІКОВА наголосила, що зважаючи на зростаючу важливість аграрного сектору для економіки нашої держави, фінансування проектів пов’язаних з аграрною сферою є також пріоритетним.
У ході спілкування з проектними командами обговорено актуальні питання реалізації проектів, зокрема, управління фінансами, реєстрація технічної допомоги, розповсюдження інформації про проектну діяльність тощо.

Прес-реліз підготовлено за матеріалами Олександра Лабенко, директор ННЦ міжнародної діяльності: https://nubip.edu.ua/node/41350

Попередня Інформаційна сесія «Можливості Програми ЄС Еразмус+» в рамках відкриття Модуля ...