Проект «ЄС: вибір української молоді» запрошує до участі!

Національний офіс Еразмус+ звертається до проектних команд–учасників програми Еразмус+ з пропозицією активно брати участь в інформаційному проекті «ЄС: вибір української молоді». Проект адресований молодим людям віком від 16 до 30 років: студентам, вчителям, журналістам, молодим спеціалістам, активістам, підприємцям тощо та має на меті розповісти молодим людям про ЄС, його історію, економіку та культуру.

Проектом передбачено організацію всеукраїнських конкурсів та проведення заходів по всій Україні, включаючи дискусійні клуби, онлайн євровікторину, конкурси блогів, фото-, відео- та аудіо-проектів.

Проект «ЄС: вибір української молоді» має велику медіа–підтримку, тому участь у конкурсах та заходах цього проекту – це можливість розповісти про ваш проект Еразмус+ та його здобутки, поширити нові знання, розповсюдити проектні матеріали, збільшити коло прихильників та цільову аудиторію проекту.

Просимо проектні команди активно залучатися до заходів проекту, використовуючи нагоду одночасно популяризувати ваш проект.

Бажаємо успіхів і перемог!

Прес-реліз проекту «ЄС: вибір української молоді»: «ЄС: вибір української молоді» 
Сайт проекту: http://euroquiz.org.ua 
Розклад проведення дискусійних клубів: http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs 
Умови проведення конкурсів (відеороликів, блогів, фото, пісень тощо) – на сайті проекту.
Проект «ЄС: вибір української молоді» у соціальних мережах: https://www.facebook.com/euroquiz.org.ua/?pnref=story; https://vk.com/euroquiz_org

Попередня Темпус проекти NEFESIE-BUSEEG-MEDIS: обмін можливостями та досвідом. Відкрий себе для ...