Проведення тренінгу у рамках проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» (22-23.06.2021)

csm PAGOSTE PNG 8ea645f61e22-23 червня 2021 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» проведено тренінг для зацікавлених осіб у підготовці викладачів професійної освіти.
Тренінг на тему «Трансфер знань» провів професор Ріхард Фортмюллер (Інститут бізнес-освіти, Віденський університет економіки та бізнесу, Австрія).

Понад 160 учасників – представників закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, навчально-методичних центрів ПТО, Міністерства освіти та науки України – відвідали тренінг.

З вітальним словом виступила Іванна Атаманчук (Національний Еразмус+ Офіс в Україні), підкресливши важливість проєкту у розбудові як системи вищої, так і професійно-технічної освіти України.

Під час тренінгу Ріхард Фортмюллер розповів про:
— форми довгострокової пам’яті (форми знання);
— підходи до забування в різних теоріях;
— емпіричні результати дослідження забування знань з бухгалтерського обліку;
— теорії трансферу знань;
— трансфер знань у подальшому навчанні;
— трансфер знань у вирішенні завдань.
Тренінг викликав інтерес серед учасників, які мали змогу поставити до тренерів цікаві для них питання.

Із матеріалами презентацій можна буде ознайомитися на сайті проєкту.

Попередня Участь у фінальній зустрічі за результатами реалізації проєкту CBHE TOPAS ...