Семінар-майстерня «Сучасні тренди викладання Європейських Студій» (31.10.2017, м. Чернівці)

Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції спільно з Науково-дослідним інститутом європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у рамках проекту 575385-EPP-1-2016-1-UAEPPJMOSUPPA: «Enhanced Visibility on European Integration Teaching and Research» Програми ім. Жана Моне Еразмус+провели семінар-майстерню «Сучасні тренди викладання Європейських Студій» (31.10.2017, м. Чернівці).

Мета: сформувати цілісніше бачення методики викладання євроінтеграційної тематики у різних освітніх системах як в ЄС, так і в Україні; проаналізувати сучасний стан та поділитися найкращими освітніми практиками з Європейських Студій для різних цільових аудиторій; отримати практичні знання та навички з педагогічної майстерності для викладання різних аспектів європейської інтеграції; сформулювати рекомендації щодо опрацювання методики викладання Європейських Студій для різних за складом груп слухачів в Україні.

Місце проведення: Науково-дослідний інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені  Юрія Федьковича  (вул. Нагірна, 7-а, м. Чернівці)

Запрошений доповідач: Каріна Баранцева – доцент кафедри права Європейського гуманітарного університету (м. Вільнюс, Литва), викладає навчальні дисципліни з Європейських Студій. Має значний досвід тренерської роботи з тематики викладання європейської інтеграції, зокрема була провідним експертом у цій сфері у рамках проекту Twinning.

Попередня Робоча зустріч по проекту ERASMUS+ MASTIS в Бледі, Словенія (25-29.09.17)