Студентський науковий форум “Молодь створює логістику майбутнього” (24.10.2020, on-line)

Студ. науковий форум24 жовтня 2020 р. в режимі відео-конференції відбувся Студентський науковий форум “Молодь створює логістику майбутнього”, учасниками якого були викладачі, студенти різних ЗВО України, практики із сфери логістики та управління ланцюгами поставок.

Мета форуму: дати старт проекту формування екосистеми підготовки професіоналів майбутнього для сфери логістики та управління ланцюгами поставок.

З вітальним словом до учасників звернулися представники кафедри логістики Національного авіаційного університету та кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка”. Також учасники ознайомились із можливостями побудови карʼєри у сфері логістики і управління ланцюгами поставок, які їм представили:

Віра Добачевська, президент міжнародної асоціації Council of Supply Chain Management Professionals в Україні (CSCMP), директор Київської логістичної школи,

Маргарита Романова, керівник International S&OP, Supply Chain and Transformation, експерт у сфері supply chain&project management,

Андрій Алєксєєв, спікер-член українського представництва CSCMP.

Далі відбулися захоплюючі дебати між командами студентів кафедри логістики НАУ та кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка”. Студенти готували аргументи “за” і “проти” за такими напрямами: “Smart-логістика – потенційна конкурентна перевага України на глобальному ринку” і “Майбутнє за green-логістикою”. Підґрунтям для обговорення майбутнього розвитку логістики стали результати опитування. Дослідження було проведено у рамках реалізації проекту ЄС Еразмус+ Jean Monnet Module «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» за підтримки німецьких та польських колег (навесні, в European supply chain day 2020).

Представники бізнесу, наукової спільноти та присутні на Форумі високо оцінили рівень підготовки студентів з різних команд, їх креативність, ерудицію і вміння вести дебати та аргументовано відстоювати свою позицію.
Захід відбувся в рамках ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» (Секції Логістика та управління ланцюгами поставок) (НУ “Львівська політехніка”, м.Львів) та ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища» (НАУ, м.Київ) при підтримці Київської логістичної школи (KLS) та CSCMP.

Деталі про Студентський науковий форум: 1, 2.

 

Попередня ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» ...