Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) BACE (15.02.2021, он-лайн)

web meeting planning 1061499620 1020x68015 лютого 2021 року відбулась перша настановча зустріч проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) BACE «Розбудова академічного потенціалу з глобального здоров’я у регіонах Східної Європи і Центральної Азії».

Участь у зустрічі узяли представники Університету ім. Рупрехта Карла у Гейдельберзі (Німеччина), Університету Тромсе (Норвегія), Бергенського університету (Норвегія), Інституту глобального здоров’я (Грузія), Університету Грузії, Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі (Грузія), Батумського державного університету імені Шота Руствелі (Грузія), Медичного університету Астани (Казахстан), Казахського національного університету імені Аль-Фарабі (Казахстан), Національного університету «Києво-Могилянстка академія», Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

З вітальним словом до учасників звернулись представник Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Даніелла ПІКО, координатори Національних Еразмус+ офісів у Грузії, Казахстані та Україні – Ліка ГЛОНТІ, Шайзада ТАСБУЛАТОВА та Світлана ШИТІКОВА. Участь у зустрічі також узяв керівник Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор КУЗІН.

Під час зустрічі представники проєктних команд обговорили участь партнерів у завданнях відповідно робочих пакетів та діяльність в межах проєкту на перший квартал 2021 року.

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА узяла участь у дискусіях під час зустрічі. Команді проєкту надано ключові рекомендації щодо впровадження проєкту та підтримку з розбудови потенціалу ЗВО та інших організацій щодо особливостей запровадження проєктів.

Попередня Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) ...