Успішний старт проекту ERASMUS+ «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» за підтримки Європейського Союзу

9-11 лютого 2016 року в університеті Ліон 2, Франція, відбулися установчі збори учасників міжнародного освітнього проекту ERASMUS+ Capacity Building in the field of Higher Education «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS), 561592-EPP-1-2015-1- FR-EPPKA2-CBHE-JP.
Основна мета проекту полягає у покращенні магістерської програми в галузі інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства; наданні можливості університетам наблизитись до змін на світовому ринку праці та освітньому просторі, швидко реагувати на потреби роботодавців; надати студентам уявлення про профілі різних робочих місць в галузі інформаційних систем для забезпечення можливості працевлаштування.
Трирічний проект «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS) фінансується Європейським Союзом в межах програми ERASMUS+. Авторами проекту є викладачі ХНЕУ ім. С. Кузнеця та університету Ліон-2 ім. Люм’єра (Франція).

На зборах, що відбувалися на базі університету Ліон-2 (Франція), були присутні представники університетів-учасників проекту з України, Франції, Італії, Німеччини, Литви, Швеції, Норвегії, Ліхтенштейну, Словенії, Чорногорії, а також представники асоціації франкофонних університетів, яка є асоційованим партнером проекту MASTIS. Україну представляли шість університетів: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – національний координатор, Національний політехнічний університет «ХПІ», Львівський національний політехнічний університет, Вінницький національний політехнічний університет, Національний політехнічний університет «КПІ», Херсонський державний університет при активній участі Міністерства освіти і науки України. До складу консорціуму входять члени Національної команди експертів в галузі вищої освіти проф. Ю. Рашкевич (ЛНТУ) та проф. І. Золотарьова (ХНЕУ ім. С.Кузнеця).
Робота у проекті MASTIS стала продовженням плідної співпраці університетів, що входять до складу європейської асоціації науковців в галузі інформаційних систем ERCIS (http://www.ercis.org/). ХНЕУ ім. С. Кузнеця представляє Україну в цій асоціації з 2015 року.
В ході зустрічі були представлені презентації всіх членів консорціуму, визначені ролі і обов’язки відповідальних за робочі пакети, обговорені питання проектного та фінансового менеджменту. Також був розглянутий план реалізації проекту.

Контакти:
Генеральний менеджер проекту: проф. Жан-Юг Шоша, координатор, Університет Ліон 2, e-mail: jean-hugues.chauchat@univ-lyon2.fr, телефон +33 6 78 98 12 06.
Інформацію надано координатором проекту в Україні: проф. Золотарьовою І.О., Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, e-mail: Iryna.Zolotaryova@hneu.net, телефон +380577020202

Попередня Результати співпраці Темпус проекту NEFESIE та Української Асоціації студентського самоврядування