В рамках проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі – InterEULawEast» підготовлено глосарій термінів Внутрішнього Ринку Європейського Союзу та навчальний посібник «Право Європейського Союзу»

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі – InterEULawEast» (2013-2016 рр.) підготовлено глосарій термінів Внутрішнього Ринку Європейського Союзу англійською мовою (Одеса, 2016, 221 сторінок) та навчальний посібник «Право Європейського Союзу» англійською мовою.

Глосарій складений з урахуванням Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною. До колективу укладачів глосарію увійшли представники професорсько-викладацького складу Національного університету «Одеська юридична академія» професор Туляков В.А., доцент Пашковський Н.І, доцент Барський В.Р., доцент Кацін М.Ю., асистент Алексєєва І.М. Глосарій отримав високу експертну оцінку представників університетів-учасників проекту з країн-членів Європейського Союзу: Загребського університету (Хорватія), Університету Марібор (Словенія), Ризької школи соціальних технологій (Латвія).
Електронна версія глосарію доступна в Інтернеті за посиланням: http://iele.bazick.com/books/289-glossary-of-eu-internal-market-terminology

Навчальний посібник «Право Європейського Союзу» підготовлено авторським колективом науковців з країн Центральної та Східної Європи. Українську школу права в авторському колективі гідно представили професорсько-викладацький склад Донецького національного університету (Вінниця) і Національного університету «Одеська юридична академія». Підручник отримав високу експертну оцінку представників університетів-учасників проекту з країн-членів Європейського Союзу: Загребського університету (Хорватія), Університету Марібор (Словенія), Ризької школи соціальних технологій (Латвія).
Електронна версія навчального посібника доступна в Інтернеті за посиланням: http://www.intlawvsu.ru/wp-content/uploads/2016/07/EU_Law_text.pdf

Попередня У Медичному інституті СумДУ відкрито інноваційні для України навчальні аудиторії ...