Відкриття мультимедійного класу в рамках проекту ECOIMPACT (04.12.2019, м. Київ)

Ecoimpact4 грудня 2019 р. відбулося офіційне відкриття мультимедійного класу кафедри метеорології і кліматології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Клас створено в рамках проекту розвитку потенціалу вищої освіти програми ЄС Еразмус+ 561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP «Адаптивне навчальне середовище для розвитку компетенцій в галузі впливу місцевої погоди, якості повітря і клімату на економіку та соціальне життя» («ECOIMPACT»).

На відкритті класу були присутні студенти, викладачі та представники керівництва географічного факультету та університету.

З вітальними словами виступили Олександр РОЖКО, проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) університету та Ярослав ОЛІЙНИК, декан географічного факультету.

Локальний менеджер проекту «ECOIMPACT», завідувач кафедри метеорології та кліматології Сергій СНІЖКО розповів про основні результати проекту та про призначення і функціонування нового мультимедійного класу, про встановлене обладнання та особливості його використання.

У своєму виступі менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро КРАЙНІК розповів про основні аспекти реалізації таких міжнародних проектів як проект «ECOIMPACT», їх значення для цільових груп та університету в цілому, а також розкрив можливості програми ЄС Еразмус+ для студентів, викладачів та працівників та самих закладів вищої освіти, зокрема за напрямами КА1, КА2 та Жан Моне та дав відповіді на запитання.

Веб-сайт проекту ЄС Еразмус+ «ECOIMPACT»: http://e-impact.net/ 

Попередня Збори по проєкту Еразмус+ EDUQAS в Казахському університеті міжнародних відносин ...