Завершення проєкту FUTURE (Erasmus+ КА2), координованого НТУ «Дніпровська політехніка»

IMG 2683 216-20 серпня 2021 року у НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася заключна офлайн зустріч учасників консорціуму проєкту FUTURE «Формування різноманітного спільного майбутнього – широкий діалог для створення та методологічної підтримки мережі залучення молодих мігрантів до громадянського суспільства».

Центральною подією зустрічі стала презентація одного з головних здобутків проєкту – методологічного посібника для молодих активістів громадських організацій, студентів, викладачів університетів та всіх, хто переймається проблемами молоді.

Посібник (Toolkit) випущений англійською мовою та містить теоретичну інформацію, практичні кейси, описи вправ та активностей, які можуть бути використані під час неформальної комунікації з молодими мігрантами та біженцями, які змушені були покинути рідні країни внаслідок військових конфліктів та інших негараздів і тепер у новому суспільстві стикаються з проблемами соціальної адаптації.

Все, що подано у посібнику пройшло апробацію під час тренінгів та лабораторій проєкту, розроблено мультикультурною командою учасників проєкту та являє собою «досвід перших рук». Посібник створювався натхненням та ідеями учасників протягом терміну проєкту.

Паперову версію Toolkit можна знайти у бібліотеці НТУ «ДП» та бібліотечках партнерських організацій. Електронний Toolkit буде доступний на сайті проєкту та через канали комунікації усіх учасників партнерського консорціуму.

Також під час фінальної зустрічі відбулися круглі столи з евалюації результатів проєкту та розробки планів розповсюдження інформації про результати проектів серед зацікавлених осіб.

Нагадаємо, проєкт FUTURE координується НТУ «ДП» з 2018 року у партнерстві з 4 ГО з різних країн: Associazione Connecting Europe (Італія), Fundacja Instytut Innowacji (Польща), Inceptus (Литва), International center for peace and integration (Грузія).

Його центральною темою стала допомога молодим мігрантам у соціалізації у нових країнах, для чого було проведено низку тренінгів, досліджень та конференцій, розроблено «Надихаючий портал», методологічний посібник, створено арт-об’єкти (фото-виставку та стіну підтримки), сформовано мережу однодумців у партнерських країнах.

Посилання на Toolkit.

Більше інформації про проєкт.

Попередня I Міжнародна конференція «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації ...