Досвід закупівлі обладнання в межах реалізації проєктів Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти – матеріали вебінару (25.02.21 р.)


25 лютого 2021 р. в межах серії вебінарів для виконавців проєктів Програми ЄС Еразмус+, відбувся Zoom-вебінар щодо обміну досвідом закупівлі обладнання в межах реалізації проєктів Програми ЄС Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти. До он-лайн зустрічі приєдналось понад 65 учасників виконавців проєктів (координатори, менеджери та фінансово-економічні відділи) переможців конкурсів 2019 та 2020 рр. з університетів України.

Белен ЕНЦІСО, проєктний менеджер від Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель) звернула увагу учасників на правила Програми ЄС Еразмус+ щодо закупівлі обладнання. Вона поділилась прикладами успішних і неуспішних практик на основі звітності проєктів та надала рекомендації щодо проведення закупівель.

Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС) ознайомила із законодавчою базою щодо закупівля обладнання, звернула увагу на особливості проєктів зареєстрованих як міжнародна технічна допомога та важливість доброчесного і ефективного використання коштів ЄС.

Досвідом проведення закупівель обладнання за проєктами ЄС Еразмус+ СВНЕ поділились Мар’яна БАБИЧ, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, Львівський державний університет фізичної культури, помічник координатора проєкту, проєкт СВНЕ REHAB «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні» та Євген ЦИМБАЛЕНКО, заступник директора Інституту журналістики, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відповідальний за закупівлю обладнання для українських партнерів проєкту СВНЕ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм». Також доповнили спікерів партнери проєкту СВНЕ UKROTHE «Розвиток освітньої програми з ерготерапії в Україні» Лідія РОМАНИК, менеджер проєкту і Оксана СТЕЦЮЦЯК, головний бухгалтер Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, та Любов ЗІНЮК, координатор проєкту СВНЕ MOPED «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання», Прикарпацького національного університету імені Василя Стефаника.

Наприкінці вебінару всі учасники мали змогу обговорити важливі питання, виклики та обмінятись досвідом проведення закупівлі обладнання в межах реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги. Такі вебінари слугують розвитку потенціалу закладів вищої освіти для ефективного впровадження проєктів Програми ЄС Еразмус+ в Україні.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІКЕРІВ:

  • Світлана ШИТІКОВА, презентація щодо закупівлі обладнання – завантажити.
  • Мар’яна БАБИЧ, презентація досвіду проєкту СВНЕ REHAB щодо закупівлі обладнання – завантажити.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

Щиро дякуємо всім за участь! Рухаємось далі з Еразмус+ разом! З повагою, Ваша команда НЕО в Україні!

Попередня Створюймо Erasmus+ Alumni Network разом: зустріч-знайомство з ESN Kyiv (27.02.21 ...