Матеріали семінару «СТВОРЕННЯ АГЕНТСТВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: КРИТЕРІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ ВІДБОРУ ЧЛЕНІВ АГЕНТСТВ ТА ЕКСПЕРТІВ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ», ТАМ, SPHERE, EACEA (11.09.18)


11 вересня 2018 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти та Представництвом ЄС в Україні провели семінар «СТВОРЕННЯ АГЕНТСТВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: КРИТЕРІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ ВІДБОРУ ЧЛЕНІВ АГЕНТСТВ ТА ЕКСПЕРТІВ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ». Захід організовано за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань культури, освіти та аудіовізуальних засобів (EACEA) та Міністерства освіти і науки України.

Захід відвідало понад 100 представників закаладів вищої освіти та наукових установ з різних міст України: Київ, Умань, Одеса, Харків, Суми, Тернопіль, Житомир, Дніпро, Луцьк, Черкаси, Кременчук, Чіернівці, Рівне, Глухів, Вінниця. Формат семінару складався з виступів Національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус+ та європейського експерта з якості, а також дискусію щодо ролі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівництва ЗВО, викладачів, студентів та роботодавців у забезпеченні якості вищої освіти.

ПРОГРАМА заходу (англ.)

ПРОГРАМА заходу (укр.)

Презентації:

Юрій РАШКЕВИЧ, Національний експерт з реформування вищої освіти

Володимир ЛУГОВИЙ, Національний експерт з реформування вищої освіти

Світлана КАЛАШНІКОВА, Національний експерт з реформування вищої освіти

Вадим Захарченко, Національний експерт з реформування вищої освіти

Стефан ВЕСТЕРГАРД АНДЕРСЕН, Директор з питань оперативної діяльності, університетів і мистецьких закладів вищої освіти, Датський інститут акредитації

Створення агенств

Розбудова мережі експертів

 

Попередня Скайп-презентація для Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (07.09.18, Київ-Миколаїв)