Офіційне відкриття проєктів Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне (07.04.22 р., онлайн)

7 квітня 2022 р. проведено координаційну зустріч для координаторів проєктів-переможців конкурсу 2021 р. Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом Жан Моне. Захід організовано Європейським виконавчим агентством з питань освіти та культури (ЕАСЕА). Понад 220 учасників з різних країн світу разом з командами проєктів Жан Моне українських університетів долучились до зустрічі.

Учасники мали можливість познайомитись з командою відділу Жан Моне ЕАСЕА: Софі Гансен, Едіт Генсер, Франціско Агуадо Санчес, Стефан Зотті, Барбара Гонзалез Лобо, Антоніо Фонтеллє де Ліма, Жан-Франсуа Лагу, Наталія Рьєзго Фігуерола-Ферретті. Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: управління проєктом, робота з грантовою угодою та додатками до грантової угоди, звітність, зобов’язання щодо публічності та дотримання правил Програми ЄС Еразмус+, поширення та візуалізація напрацьованих результатів у проєкті, комунікація та співпраця в межах спільноти Жан Моне.

Досвідом реалізації проєкту також поділилася Гергана Ноутчева, координатор проєкту Жан Моне із Університету Маастріхт, Нідерланди. Жанмоністи познайомились з проєктими менеджерами від ЕАСЕА та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

ПРОГРАМА заходу – за посиланням.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

Реліз підготовлено за матеріалами Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури.

Дякуємо організаторам за надзвичайно корисний захід! Дякуємо Європейському виконавчому агентству з питань освіти та культури за постійну підтримку України!

Попередня Корисно для організацій, що працюють із проєктам Еразмус+ у сфері ...