Увага!!! Для переможців проєктів з Розвитку потенціалу вищої освіти (СВНЕ) – оновлено методичні рекомендації та документи ЕАСЕА

Шановні команди переможців проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти конкурсу 2020 р.!

Звертаємо увагу, що вже розміщено матеріали для Ваших проєктів на вебпорталі Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури – ЕАСЕА – за посиланням тут.

Відповідно, ми оновили сторінку НЕО в Україні для виконавців проєктів, запрошуємо обов’язково ознайомитись – за посиланням тут.

Вебсайт зустрічі координаторів проєктів 25-29 січня 2021 р. включає доступ для відкритих сесій, відеопрезентації, FAQ та інші корисні ресурси – за посиланням тут.

Методичні рекомендації для виконавців проєктів СВНЕ {phocadownload view=file|id=117|target=s}

Корисно коротко англійською мовою для Ваших координаторів з держав-членів ЄС, запрошуємо надіслати їм ці матеріали – за посиланням тут.

Для координаторів Ваших проєктів та представників партнерів з 25-29 січня 2021 р. ЕАСЕА проводить он-лайн семінар щодо правил Програми ЄС Еразмус+ для якісного виконання проєктів.

Координатори проєктів отримали відеозаписи тренінгових матеріалів щодо управління проєктами. Запрошуємо до них звернутись для отримання таких матеріалів та обов’язково з ними ознайомитись. Ці матеріали будуть доступні пізніше на сайті ЕАСЕА та у Вашій сторінці на сайті НЕО в Україні.

Надішліть Вашим координаторам запитання, які Вас турбують щодо впровадження проєкту, щоб вінвона змогли їх з’ясувати під час зустрічі з Проєктним менеджером з ЕАСЕА.

Нагадуємо посилання на відеозапис семінару для переможців в Україні – за посиланням тут.

Нагадуємо про важливість підготовки документів для реєстрації проєктів – деталі за посиланням тут.

Детальний опис всіх проєктів з Розвитку потенціалу вищої освіти для міжпроєктної співпраці та синергії {phocadownload view=file|id=248|target=s}

Всі проєкти Еразмус+, які виконують заклади вищої освіти України {phocadownload view=file|id=96|target=s}

Запрошуємо до співпраці та працюємо разом! Ще раз вітаємо з перемогою!

 З повагою, Ваша команда НЕО в Україні!

 

 

Попередня Участь у міжнародній науково-практичній конференції в межах проєкту Erasmus+ CBHE ...