Вебінар «Особливості управління коштами проєктів Програми ЄС Еразмус+» (23.03.2023 р., онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) та Жан Моне взяти участь у вебінарі «Особливості управління коштами проєктів Програми ЄС Еразмус+», що відбудеться 23 березня 2023 р. Захід організовано у співпраці з закладами вищої освіти України – виконавцями проєктів CBHE та Жан Моне.  

Що? Вебінар «Особливості управління коштами проєктів Програми ЄС Еразмус+».

Коли? 23 березня 2023 р., початок о 15:00 (за київським часом).

Де? Онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія: команди  діючих проєктів Програми ЄС Еразмус+: CBHE, Жан Моне, інших проєктів конкурсів 2022 р., представники інших структурних підрозділів та служб університетів, долучених до реалізації діючих проєктів.

Мова вебінару: українська.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 15:00 22 березня 2023 р. (за київським часом). Посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою зареєстрованим учасникам до 18:00 22 березня 2023 р. (за київським часом).

 

Програма заходу:

  • 15:00-15:20 – Загальні умови Програми Еразмус+ до управління коштами проєктів: Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС).
  • 15:20-16:30 – Презентація досвіду закладами вищої освіти України з управління коштами проєктів: отримання та зарахування коштів на рахунок організації, документи для Державної казначейської служби, проведення виплат, оплата заробітної плати, відряджень, оформлення договорів і документів, ведення документації та звітування відповідно до національного законодавства в межах правил Програми Еразмус+.
  • 16:30-17:00 – Запитання та відповіді: Світлана ШИТІКОВА, Петро КРАЙНІК, Національний Еразмус+ офіс в Україні (проєкт ЄС), команди виконавців проєктів.
  • 17:00-17:30: Обговорення, коментарі та наступні кроки.

 

Просимо учасників обов’язково ознайомитись з ресурсами на сайті НЕО в Україні:

 

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92 (Telegram, WhatsApp), k.zhdanova@ukr.net.

 

До зустрічі онлайн! 

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #StandWithUkraine #ErasmusJointForcesUA

Попередня Збільшено бюджет підтримки України в оновленій Щорічній програмі Еразмус+ на ...