ІНФОРМАЦІЙНІ ТИЖНІ Програми Європейського Союзу Еразмус+ у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту: можливості та конкурси 2026 р. для України (2-12.12.25 р., гібридний формат)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Національним офісом підтримки Програми eTwinning, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейського корпусу солідарності, Erasmus Student Network – Ukraine та Erasmus Mundus Association – Ukraine запрошують 2-12 грудня 2025 р. приєднатись до Інформаційних Днів Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.

Під час заходів Ви дізнаєтесь про:

  • конкурси Програми ЄС Еразмус+ 2026 р. у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту
  • цілі за напрямами, пріоритети та вимоги
  • ключові платформи і портали Програми
  • пошук партнерів і етапи підготовки успішної проєктної заявки
  • рекомендації від міжнародних партнерів
  • досвід українських закладів освіти та інших організацій, які писали проєкти та їх поради
  • історії успіху українців, які вже скористались можливостями Програми ЄС Еразмус+

 

ОНОВЛЕНО – ПРОГРАМА заходів (загальна) – завантажити.

ОНОВЛЕНО – ПРОГРАМА заходів (детальна) – завантажити.

 

 

ПРОГРАМА заходів включає:

  • 2 грудня – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЕРАЗМУС+ У СФЕРІ ОСВІТИ: вища освіта, Жан Моне та освіта дорослих
  • 3 грудня – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЕРАЗМУС+ У СФЕРІ ОСВІТИ: професійна і фахова передвища освіта та освіта дорослих
  • 4 грудня – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЕРАЗМУС+ У СФЕРІ ОСВІТИ: шкільна освіта
  • 5 грудня – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЕРАЗМУС+ У СФЕРАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ
  • 6 грудня – ТРЕНІНГ “eTwinning та інші можливості Програми ЄС Еразмус+ для розвитку організаційної культури і міжнародної спроможності школи”
  • 9 грудня – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЕРАЗМУС+ щодо індивідуальних можливостей для молоді, студентів, випускників, викладачів і молодіжних працівників
  • 10 грудня – КРУГЛИЙ СТІЛ “Програма Європейського Союзу Еразмус+: актуальні можливості для українських учасників” – ОНОВЛЕНА ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • 12 грудня – МІЖНАРОДНИЙ КОНТАКТНИЙ ВЕБІНАР для закладів професійної і фахової передвищої освіти
  • 12 грудня – РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ для працівників міжнародних відділів, керівників, відповідальних за міжнародну співпрацю, інституційних координаторів Еразмус+ закладів вищої освіти УкраїниОНОВЛЕНА ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

  

Що? ІНФОРМАЦІЙНІ ТИЖНІ Програми Європейського Союзу Еразмус+ у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту: можливості та конкурси 2026 р. для України.

Коли? 2-12 грудня 2025 р.

Де?

  • 2, 3, 4, 5, 9 грудня, ІнфоДні – онлайн на платформі Zoom з трансляцією на YouTube канал НЕО в Україні
  • 6 грудня, Тренінг офлайн, м. Київ
  • 10 грудня, Круглий стіл – гібридний формат: офлайн, м. Київ, онлайн на платформі Zoom з трансляцією на YouTube канал НЕО в Україні
  • 12 грудня, Регіональний тренінг для IRO – офлайн, м. Львів.
  • 12 грудня, Міжнародний контактний вебінар для заходів професійної і фахової передвищої освіти – онлайн на платформі Zoom. Участь тільки за цільовими запрошеннями.

 

Мова заходів:

  • 2-12 грудня: українська з виступами деяких іноземних спікерів англійською мовою (переклад не забезпечується)
  • 12 грудня, Міжнародний контактний вебінар: українська/англійська (синхронний переклад забезпечується)

 

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА:

  • 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12 (Регіональний тренінг для IRO)форма для участі відкрита до 15:00 5 грудня 2025 р. Лист-підтвердження буде надіслано е-поштою до 18:00 5 грудня 2025 р. Якщо Ви не встигли зареєструватись, щиро просимо долучитись до прямої трансляції на YouTube каналі НЕО в Україні.
  • 6 грудня, Тренінг – за посиланням.
  • 12 грудня, Міжнародний контактний вебінар для заходів професійної і фахової передвищої освіти – реєстрація учасників відбудеться за цільовими запрошеннями.
  • ОНОВЛЕНА ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ – 10 грудня, Круглий стіл – форма для участі відкрита до 15:00 4 грудня 2025 р. Лист-підтвердження буде надіслано е-поштою до 18:00 4 грудня 2025 р. Якщо Ви не встигли зареєструватись, щиро просимо долучитись до прямої трансляції на YouTube каналі НЕО в Україні.
  • РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО – 12 грудня, Регіональний тренінг для IRO.

 Звертаємо увагу: через велику кількість зацікавлених учасників листи можуть потрапляти в папку Спам!

 

Учасники отримають сертифікати із зазначеними результатами навчання за заходами.

 ДОМАШНЄ ЧИТАННЯ для підготовки:

 

У випадку додаткових питань просимо звертатися до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, старша менеджерка НЕО в Україні, +38 095 3322645 (Telegram, WhatsApp), [email protected] з копією на [email protected].

 

 

До зустрічі на ІнфоТижнях Еразмус+ у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту!

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України і партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #ErasmusGeneration

Попередня ВАЖЛИВО:  нові форми реєстрації для збору додаткової інформації на окремі ...