У цьому розділі, ви зможете знайти базу проектів з контактами та описом завдань і очікуваних результатів, а також ознайомитись з новинами виконання проектів.

До уваги спільноти бази проектів ЄС у сфері вищої освіти і Жан Моне за результатами конкурсів у різних форматах для зручності використання: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/

Статистика на сайті Програми Еразмус+: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/about_en#tab-1-5

- Офіційна статистика: Fact Sheets for Ukraine in Erasmus+: https://ec.europa.eu/assets/eac/erasmus-plus/factsheets/neighbourhood/erasmusplus_ukraine_2017.pdf

- Офіційна статистика: Fact Sheets for Eastern Partnership Countries in Erasmus+: https://ec.europa.eu/assets/eac/erasmus-plus/factsheets/regional/erasmusplus-regional-easternpartnership2017.pdf

Про проекти програми Еразмус+ за різними напрямами у сфері вищої освіти (розпочато з 2014 р., конкурси триватимуть до 2020 р.): http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/

- База проектів Еразмус+ всіх напрямів діяльності - Міжнародна кредитна мобільність, Спільні магістерські програми, Розвиток потенціалу вищої освіти, Стратегічні партнерства, Жан Моне, а також список університетів і інших організацій з України - реципієнтів-виконавців проектів з контактами (у форматі ХL з можливістю пошуку за різними категоріями, англійською і українською мовами) файл постійно оновлюється - оновлено в червні 2018р. (наступне оновлення очікується восени 2018 р.)

- Опис проектів Еразмус+ Розвиток потенціалу у сфері вищої освіти за конкурси 2015, 2016 та 2017 рр. англійською і українською мовами (опис, заходи, очікувані результати, контакти - у форматі word) - оновлено в червні 2018р.:

- Коротко опис проектів СВНЕ з контактами всіх партнерів в форматі XL з можливістю фільтрувати (проекти 2015, 2016 та 2017 рр. англійською мовою) - оновлено в квітні 2018 р.: СВНЕ 2015-2020

- Окремо список проектів Міжнародної кредитної мобільності 2015, 2016 та 2017 рр. за участі українських закладів вищої освіти

- Офіційна статистика ЄС щодо участі України в конкурсі 2015 р. з Міжнародної кредитної мобільності

- Офіційна статистика ЄС щодо участі країн Східного Партнерства в конкурсі 2015 р. з Міжнародної кредитної мобільності

- Офіційна база ЕАСЕА всіх проектів ЄС в рамках Еразмус+: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/

- Результати всіх конкурсів ЕАСЕА програми Еразмус+: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/selection-results_en

Про попередні програми ЄС:

- Детальний опис проектів програми ЄС Темпус IV - 94 проекти (у форматі WORD, англійською і українською мовами).

- База проектів попередніх програм ЄС - Темпус IV, Еразмус Мундус, Жан Моне, список університетів та інших організацій з України реципієнтів-виконавців проектів (у форматі ХL з можливістю пошуку за різними категоріями, англійською і українською мовами)

- Огляд проектів Темпус за 20 років діяльності

 

- Інші публікації про програму Темпус: http://eacea.ec.europa.eu/tempus/tools/publications_en.php

- Результати програми Еразмус Мундус в країнах Східного Партнерства: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/tools/documents/repository/em_eastern_partnerhsip_may2014.pdf

- Інші публікації про Еразмус Мундус: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/tools/publications_en.php

- Інші публікації про програму Жан Моне та інші напрями Навчання впродовж життя: http://eacea.ec.europa.eu/llp/tools/publications_en.php

Запрошуємо ознайомитись і користуватись.

Новини, заходи проектів у 2009-2014 рр. за посиланням: http://tempus.org.ua/uk/tempus/istorija-uspihu.html

07-08 червня 2018 року в Національному університеті харчових технологій була проведена Міжнародна літня школа «Стале виробництво та споживання продуктів харчування у ЄС: виклики для України». Захід був організований у рамках проектів ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль «Інструментарій, політика та кращі практики захисту навколишнього середовища в ЄС» та Жан Моне Кафедра «Політика, регулювання та кращі практики зі сталого виробництва та споживання харчових продуктів у Європейському Союзі».

Детальніше...

07-08 червня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулася ІІ Міжнародна конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізованому світі», яка була організована в співпраці Національної академії педагогічних наук України, Інституту педагогіки НАПН України, Національного інституту освіти Міністерства освіти Республіки Білорусь та проекту ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях».

Детальніше...

5a27b121db00d3629187465 червня 2018 р. в Національному Еразмус+ офісі в Україні було проведено Skype-презентацію про можливості та підтримку програмою ЄС Еразмус+ для закладів вищої освіти України, у тому числі за напрямом Жан Моне. Skype-презентація представлена в рамках Інформаційного дня «Перші кроки щодо участі у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» та інших грантових програмах (Еразмус+)», організованого в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Детальніше...

3B55857E BC20 489B 9D11 066D4521BECDМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Департамент професійної освіти МОН України, Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації провели круглий стіл на тему «ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ». Захід відбувся в межах реалізації проекту ЄС Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET) № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

Коли? 6 червня 2018 року о 10:00-16:00
Де? Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, конференц-зал, метро Шулявська)

Детальніше...

slayd1 1024 травня 2018 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України було проведено круглий стіл «Забезпечення збереження водних ресурсів в контексті сталого розвитку». Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Екологічна політика і право ЄС».

Детальніше...

Food Safety19-20 квітня 2018 р. кафедра ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини НУБІП України запросив студентів, викладачів, науковців та практиків взяти участь Міжнародній науково-практичній конференції «Контроль безпечності харчових продуктів. Україна-ЄС: невирішені питання», присвячену 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України. Захід відбувся у рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жана Моне – “Контроль безпечності харчових продуктів у ЄС”.

Що? Міжнародна науково-практична конференція «Контроль безпечності харчових продуктів. Україна-ЄС: невирішені питання»

Де? Національний університет біоресурсів і природокористування України, 1 корпус 69 ауд., м. Київ

Коли? 19-20 квітня 2018 р.

Контактна особа: Галабурда Марія Алімівна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше...